Dış Ticaret Bölümü öğrencileri, 2 Kasım 2018 tarihinde Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü “Fatma Bacı Çocuk Evleri” ne ziyarette bulundu. Ziyarete Yüksekokulumuz Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Vahit ÖZDEMİR, Dış Ticaret Bölüm Başkanı Öğr.Gör. Evrim AĞAÇDELEN, okulumuz öğretim elemanlarından Öğr.Gör. Özlem ŞENLİK ve Öğr.Gör. Bahar KAYAR ÇELİK ile Dış Ticaret Programı öğrencilerimiz katıldı.  

 

Çocuk Evleri Yurt Müdürü Recep YILDIRIM, Yurt Müd.Yrd. Esra BALABAN ve Müd.Yrd Sadık ALTIPARMAK tarafından karşılanan öğrenci ve öğretim elemanlarımız, kurumdaki çocuklarımızla ve çalışanlarla  tanıştırıldı. Müdür YILDIRIM tarafından kurumun işleyişi hakkında bilgi verildikten sonra öğrencilerimiz ve öğretim elemanlarımız çocuklarımızla kaynaştı. Öğrencilerimiz, üniversite hazırlık aşamasındaki çocuklarımıza üniversite hayatı ve Yüksekokulumuz Bölümleri hakkında bilgi verdi. Küçük çocuklarımızla bahçede basketbol ve voleybol oynadıktan sonra, çocuklarımız ve öğrencilerimiz vedalaştı. 

Kurum yetkilileri ve öğretim elemanlarımız son olarak bir istişare toplantısı yaptı. Yapılan istişarenin sonucunda kurumdaki çocuklarımızı üniversitemize davet ederek bölümlerin ve üniversite hayatının tanıtılması ile ilgili projeler yapılmasına karar verildi.